ANA SAYFA HAKKIMIZDA ÜYELERİMİZ YEPUD BASINDAN EĞİTİM ISES LİNKLER İLETİŞİM
  Niye Üye Olmalı?Yaratıcı Etkinlikler Planlama ve Uygulama Derneği ( YEPUD ) değerli üyelerine üyelik ve yetki belgesi vermektedir.

Yaratıcı Etkinlikler Planlama ve Uygulama Derneği ( YEPUD ) üyelik ve yetki belgesi alan her üye aşağıdaki tüm ayrıcalıklardan faydalanacaktır. 

YEPUD Üye Ayrıcalıkları

Yaratıcı Etkinlikler Planlama ve Uygulama Derneği ( YEPUD ) üyelerinin verdiği her teklifin ve gerçekleştirdiği her organizasyonun yetki ve referans merkezi olur.

Yaratıcı Etkinlikler Planlama ve Uygulama Derneği ( YEPUD ) üyeleri, sektörle ilgili yurt içi ve yurt dışı gelişmelerden haberdar edilir.

Yaratıcı Etkinlikler Planlama ve Uygulama Derneği ( YEPUD ) üyelerinin faaliyetlerini kolaylaştırmak amacıyla, yan hizmet kuruluşları ve kişiler ile ilişkileri düzenler ve denetler.

Yaratıcı Etkinlikler Planlama ve Uygulama Derneği ( YEPUD ) üyelerini hak ve menfaatleri konusunda bilgilendirir ve üye haklarının ilgili kanunlar çerçevesinde korunmasına ön ayak olur.

Yaratıcı Etkinlikler Planlama ve Uygulama Derneği ( YEPUD ) tedarekçilerle ilişkileri geliştirip üyelerinin ürün ve hizmetleri daha uygun fiyatlarla almasını sağlamaya çalışır,

Yaratıcı Etkinlikler Planlama ve Uygulama Derneği ( YEPUD ) oteller ve salon sahipleriyle dernek üyelerinin istikrarlı bir şekilde çalışmalarını düzenlemek suretiyle, gerek otel ve salon sahiplerinin, gerekse dernek üyelerinin davet sahiplerini memnun edici hizmetlerini kolaylaştırır,

Yaratıcı Etkinlikler Planlama ve Uygulama Derneği ( YEPUD ) medyaya periyodik bilgi vererek dernek üyelerinin yaptığı organizasyonları tanıtır, özel günler için dekorasyon ve davet organizasyonunu tanıtıcı reklamlar verir, bunlar internet ortamında, yazılı ve görsel basın yoluyla kişilere ulaştırır.

Yaratıcı Etkinlikler Planlama ve Uygulama Derneği ( YEPUD ) uluslararası ve ulusal sergi, fuar vb. etkinliler ve yarışmalardan üyelerini haberdar eder. 

 

 


   
    Copyright  2011 yepud info@yepud.org web tasarımı