YEPUD Hakkımızda

İletişim : +90 530 302 88 60 // E posta: info@yepud.org

HAKKIMIZDA


Başkandan not:

Sektör ve Yepud Dernek Dostları merhaba,
Uzun yıllardır emek verdiğimiz sektörümüzün yapılanması, kurumsallaşması, sektör sözcüsü olması, sorunlara ve çözümlere öncülük etmesi için çalıştık ve çalışacağız.

23 Yıldır hep birlikte sektörün oluşumunda yer almış olmak, sorunların güzelliklerin ve gelişmelerin çeşitli karelerinde yer almak yaratıcılık prensip ve iş ahlakı adına bir yerde durmak ve YEPUD çatısında sektörün faydası için kullanmak adına görevi devraldım.

Artık sektörün yapılanma gelişimini hep birlikte oluşturacağımıza çok hızlı, tempolu atak ve sektörümüzün tüm gereklerini masaya yatırıp, çözümlerini üretmek, yarım kalmış, henüz el atılmamış konularına Ulusal ve Uluslararası platformlarda sonuçlandırmak ilk hedefimiz olacaktır inancındayım…

Gelişmekte ve büyümekte olan Etkinlik sektörünün, yaratıcısından uygulayıcısına tüm kollarını, yeni oluşumlarını aynı amaçta toplamak Mekan, kurum, müşteri, kamu kurumları, sosyal kurumlar ve Devlet nezdinde hızlı girişimlerle istediğimiz düzeye getireceğimize sonsuz inanıyorum.

Sektör çatısı altındaki tüm oluşumlarda, çatıyı oluşturmak, birlikte görüşerek ana amacımız olacaktır. Gelişerek büyüyeceğimiz ve çözüm/ üretim noktası olacağımız inancındayım.

Hepinizi sektörün oluşumunda görev almaya ve seyretmektense, rol almaya eleştirmek yerine fikir üretmeye ve hep birlikte sektörümüzü düzene, istenilen doğru rekabete, gelişime taşımaya davet ediyorum.

Yavuz Özdel
Başkan


Scroll to Top