İletişim : +90 530 302 88 60 // E posta: info@yepud.org

Dış İlişkiler - IsesISES (International Special Events Society), Amerika’da etkinlik mesleğini sürdüren profesyoneller tarafından kurulmuş, 7 bin 200 üyeye sahip dünyanın en büyük uluslar arası yaratıcı etkinlik derneği ve en büyük network ağlarından biridir. Şu anda tüm dünyada 49 ISES bölümü ( chapter) bulunuyor. ISES’in amacı, Özel Etkinlikler alanında yaratıcı üstünlüğünü ve profesyonelliğini konuşturmaya adamış ve kendini bu yolda eğitmiş etkinlik sektörü profesyonellerini eğitmek, buluşturmak ve yaratıcı etkinlik sektörünün gelişimini sağlamak.

Event ve meeting, yani etkinlik ve toplantı organizasyonları arasındaki farkın da altını , biz YEPUD lular gibi önemle çizen ISES, yaratıcı etkinlik sektörünü farklı bir noktaya taşıyor. Turizm,kongre, toplantı amaçlı kurulan firmaların, yaratıcı etkinlikler konusunda , bizlere danışarak yol almaları ve kendi kapsamlarının yaratıcı etkinlik sektöründe lojistik destek vermek olduğunu, ISES önemle vurguluyor.

ISES TURKEY CHAPTER

Dünyanın en büyük etkinliklerine ev sahipliği yapan ve uluslararası düzeyde başarılı işlere imza atan Amerika’nın en büyük etkinlik derneği ISES, YEPUD öncülüğünde , Türkiye’de bölüm açma kararı almıştır. Bu oluşum,Türkiye’deki etkinlik sektörü firmalarına uluslararası bir platform oluşturacaktır. Bunun yanı sıra, uluslararası alanda birçok iş bağlantısı kurabilme imkanını beraberinde getirecektir. ISES Türkiye, Türkiye’nin etkinlik sektöründe dünya üzerindeki açılımını sağlayacaktır. ISES aynı zamanda sağladığı iletişim ağı ile sektörün gelişmesine yaratıcı, teknik, görsel, eğitim ve ticari açılardan da katkıda bulunacaktır. ISES Türkiye Chapter’ı sadece Türkiye’deki etkinlik profesyonellerini değil, civar ülkelerdeki profesyonelleri de merkez Türkiye’ye bağlayacaktır. Bu ülkeler, Rusya, Azarbeycan, Yunanistan ve Türki cumhuriyetleri olarak belirlenmiştir.

Scroll to Top